Stretnutie 50.Biznis lídrov Slovenska (FORBES)

Stretnutie 50.Biznis lídrov Slovenska (FORBES). Vo štvrtok 04.04.2013 sa náš obchodný riaditeľ Michal Adamča ml. zúčastnil diskusie 50. Biznis lídrov Slovenska.
Diskusné fórum sa konalo v hoteli Kempinski v Bratislave pod záštitou spoločnosti PwC a spolupráci s magazínom Forbes.
Hlavným motívom diskusie bolo či Slovenské firmy očakávajú rast a rozvoj v tejto veľmi zvláštnej a nie ľahkej dobe. Michal Adamča ml. vyjadril názor so želaním rýchleho ukončenia hospodárskej krízy a potešil ho fakt, že i napriek pretrvávaniu hospodársko-finačnej krízy naša rodinná firma aj v roku 2012 rástla. Poďakovanie patrí všetkým svojím dodávateľom a odberateľom a hlavne zamestnancom Ada Waste s.r.o. Šintava 736.

Diskusie sa zúčastnili aj najznámejší biznis lídri ako sú: Vladimír Soták, spolumajiteľ Železiarne Podbrezová, Zástupca spoločnosti Eco-Invest a.s, ktorá vlastní napr. papierne v Ružomberku a Harmanci, Ivan Šramko, bývalý guvernér NBS, Imrich Béreš, bývalý poslanec NRSR, predseda predstavenstva Prvej stavebnej sporiteľni. A iní
Diskusia bola dynamická a vecná. Správa z tohto prestížneho podujatia bude publikovaná v májovom vydaní mesačníka Forbes.